Rezervasyonum

+90530 850 1052

Vip Transfer Hizmeti


Vip transfer hizmeti, bu uygulamayı tercih eden kişilerin bulundukları yerden istedikleri noktaya götürülmesi için verilen bir hizmettir. Otogar veya havaalanı çıkışlarında yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmek adına önemle tavsiye edilen bir hizmet çeşididir.

Antalya iline olan ulaşımlarda kara yolunun yanı sıra daha çok hava yolu tercih edilmektedir. Bundan dolayı Antalya Havalimanı her yıl binlerce ziyaretçi almaktadır. Bu sebeple gelen ziyaretçilerin varacağı noktalara olan ulaşım mağduriyetleri kaçınılmaz bir hal almaktadır. Bu mağduriyetten ötürü vip transfer hizmetleri oldukça önem arz etmektedir.

Vip Transfer Hizmetinin Önemi 

Özellikle uzun mesafeli yolculuklarda kullanıcı için hayat kurtarıcı bir hizmet olan transfer hizmeti, bu yolculuklar dışında şehir içinde de istediğiniz noktaya seyahat imkânı tanımaktadır. İster havaalanından otelinize ya da belirlediğiniz noktaya isterseniz bulunduğunuz konumdan şehir içindeki herhangi bir noktaya seyahat edebilirsiniz.  

Vip transfer hizmetimizi tercih ederek zaman, ulaşım, maddiyat gibi problemlerde oldukça kolaylık kazanacaksınız. Müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli olarak hızlı, güvenli, uygun bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. 

Vip Hizmeti Nasıl Alınır? 

Vip transfer hizmetimiz, sizi bulunduğunuz havaalanından alıp konakladığınız otele veya gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya götürme hizmeti sunar. Bu hizmeti elde etmek için internet sitemiz üzerinden belirlediğiniz bir tarih için randevu alarak başlayabilirsiniz. Ücretlendirmeler sabit olup ödemelerde yalnızca internet sitemizde gördüğünüz tutarı ödersiniz. Üzerine herhangi bir vergi veya katkı payı eklenmemektedir. 

Ayrıca 7/24 müşteri hizmeti sunan firmamızın ücretsiz rezervasyon iptal etme özelliği ile de mağduriyet yaşamayacaksınız. 

Bu işlemlerden sonra güvenli, son kalitede lisanslı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin transferlerini gerçekleştiriyoruz.

Vip Transfer Hizmetimizin Sağladığı Kolaylıklar

Vip transfer hizmeti, tercih eden kişiye birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan bazıları şunlardır:

İstenen noktaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım imkanı yaratarak kişinin zamandan tasarruf etmesini ve ulaşım zorluklarından kurtulmasına yönelik imkan.

Diğer ulaşım seçeneklerine göre oldukça ekonomik olduğundan tercih eden kişiye maddi yönden kolaylık sunar.

Sizlere sunduğumuz araçlar ile oldukça güvenli ve konforlu bir yolculuk yaşayacaksınız.

Randevu saatinizde belirttiğiniz konumda olup herhangi bir bekleme yaşamanıza müsaade verilmemektedir.