Rezervasyonum

+90530 850 1052

Side Transfer

1500 Başlayan Fiyatlar

Yerli yabancı turist fark etmezsizin hemen hemen herkesin tatilini geçirmek isteyeceği adres Side’dir. Burada yer alan doğal güzellikler tatilcileri cezbeder. Side tatili için yapılacak yolculuklarda çok güvenlidir Tatil zamanlarında güvenli ve kalite bir yolculuk herkesin hakkıdır. Bu nedenle ulaşım alternatifleri arasında en kolay ve doğru tercih uçak seyahatidir. Gidilecek yer uzak bile olsa kısa bir süre lokasyona ulaşılır. Hiç şüphesiz tüm seyahatlerde en zor kısım transfer süreci kısmıdır. Tek vesait uçak yolculuğu ile gelindikten sonra konaklama adresine ulaşmak için Side transfer araçlarını kullanmak her zaman için en zahmetsizi ve en keyiflisi olacaktır. Güzel bir tatil yapmak için Side Antalya transfer sistemini kullanmak avantajlı olacaktır.

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya havaalanına iniş yaptıktan sonra nasıl otele gidileceği için Antalya havalimanı Side transfer tavsiyeleri vermek gerekirse ; 

Öncelikle taksi tercih edilebilir fakat maliyeti yüksek olduğu için fazla seçilmez. İkinci seçenek toplu taşıma araçlarıdır. Fakat bazen 2-3 toplu taşıma aracı değiştirerek yapılacak seyahat yorucu, zahmetli ve zaman alıcı olur. Diğer bir seçenek ise Antalya Side transfer seçeneğidir. Bir çok kişinin tercih ettiği bu yöntemle hem güvenli hem de tasarruflu bir şekilde konaklama alanına ulaşılır.

Antalya Havaalanı Side Transfer Güzergahı

Bu yolda güzergaha bakacak olursak Side Antalya havalimanı transfer  65 kilometre uzaklığında ve 55 dakika mesafede Antalya’nın en güzide tatil beldelerinden biridir. Türkiye’nin tatil merkezi Antalya’nın en sevilen yerlerinden biri olan Side eşsiz doğal güzelliklere ve tarihi bir mimariye sahiptir. 

Antalya Havalimanı Side Transfer Güzergahı

Türkiye’nin en güze tatil merkezi Antalya’nın en çok sevilen yerlerinden Side havaalanına yaklaşık 1 saat mesafede ve 65 kilometre uzaklıktadır.

Side'de Mutlaka Gezilecek Yerler

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı doğal, tarihi güzellikleri bulunan bir tatil beldesidir. Ayrıca bir çok sayıda görülecek yerlere sahiptir. Bu güzellikler aşağıda listelenmiştir.

Side Antik Kenti

Tarihi Side Müzesi

Nemorum Çeşmesi

Apollo Tapınağı

Side Plajları

Köprülü Kanyon

Altınbeşik Mağarası

Titreyen Göl

Aspendos Tiyatrosu

Manavgat Şelalesi

Seleuika Antik Kenti

Vespasianus Çeşmesi

Devlet Agorası