Rezervasyonum

+90530 850 1052

Evrenseki Transfer

1500 Başlayan Fiyatlar

Evrenseki kültür evi Antalya’nın merkezine 60 kilometre uzaklığındadır. Evrenseki transfer hattı ile beraber 50 dakika yolculuk süresi bulunur. Yerli ve yabancı turistler Evrenseki de kültür evini gezmeden gezilerini tamamlamazlar. Bünyesinde barındırdığı kültürel miraslar, tarihi kalıntılar ve milli tarihi eserler ile ziyaretçilerine kapılarını açmaktadır. Sadece yerli değil tüm dünyadan pek çok yabancı turist de her yıl düzenli olarak buraya akın etmektedir. Kültürel tatil ve gezi severler için birebir bir yerdir. Transfer ve gezi hattı olarak Antalya Evrenseki transfer sıklıkla turistler tarafından tercih edilmektedir.

Discovery Park

Oldukça geniş alana sahip olan park her yaştan insana hitap ediyor. İsminde park olmasına rağmen çocuklar ve yetişkinler için yapılmıştır. Eski çağlardan kalma varlıkları bünyesinde barındırır. Dinozorlar, eski çağdan kalma fosiller ve farklı yaratıklar ve onların kalıntıları bu parkta sergilenmektedir. Her yaş ve ırktan turistler yılın özellikle yaz aylarında buraya gelmektedir. Eski çağlara ve antik çağlara ilgi duyan insanlar için çok özel bil bölgedir. Gelen turistlerin buraya ulaşmaları için kullandıkları hat genellikle Evrenseki Antalya transfer hattı olmuştur. 

Evrenseki Halk Plajı

Haliyle yaz aylarında buraya turist akını olur. Plajın en önemli özelliklerinden birisi mavi bayraklı bir plaj olmasıdır. Bu denizin suyunun diğer denizlere oranla çok daha temiz olduğunun bir göstergesidir. 

Gelen yerli ve yabancı turistler özellikler Antalya havalimanı Evrenseki transfer hattını kullanarak buraya ulaşabilirler. Uzun plaj hattı bulunur. Özellikle sahil şeridinin uzun olması pek çok işletmenin burada bulunmasını sağlar. Kafeleri, restoranları, barları ve dört yıldızlı otelleriyle tam bir tatil mekanıdır. Farklı aktiviteleri seven turistler .eşitli mekanlar sayesinde burada yiyip içebiilir, eğlenebilir.

Sonuç olarak Antalya’nın merkezine 60 kilometre uzaklıkla bulunan Evrenseki tam bir turist mekanıdır. Evrenseki Antalya havalimanı transfer hattı sayesinde buraya merkezden 50 dakika sonra ulaşılabilir. Denize girmek ve güneşlenmek dışında burada yapılabilecek pek çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan bazıları uzun sahip kıyısında bulunan mekanlardır. Ayrıca keşfetmeyi sevenler için discovery park da çok iyi bir alandır. Turistler de bu yüzden Evrenseki’yi tercih eder.