Rezervasyonum

+90530 850 1052

Göynük Transfer

1600 Başlayan Fiyatlar

Antalya ilinde kemer ilçesine bağlı bir belde olan göynük mavi bayraklı denizi ve doğal turistik güzellikleriyle muhteşem manzaralara sahip bir yerleşim yeridir. İlçeden merkeze uzaklığı yaklaşık 9 km il merkezine uzaklığı ise 35 km civarındadır. Ulaşım imkanları ise Antalya Göynük transfer imkanıyla kolaylıkla beldeye ulaşabilirsiniz. Mavi bayraklı olması ise denizin tadını çıkarmanızı sağlayan önemli bir husustur.

Göynükte nereleri gezebilirim?

Tarihin eşsiz sırlarını saklayan beldede en eski Likyalıların yaşadığı bilinmektedir. Tarihi likya yolunun güzellikleri arasında saklanan göynük kanyonu eşsiz manzarası ile macera tutkunlarına heyecanı yaşatmaktadır. Doğal güzelliği ile yerli yabancı pek çok turisti misafir eden kanyon serin suyu sayesinde de serinleme olanağı sunuyor. İlçe merkezinden kolaylıkla ulaşım imkanı sağlayan Göynük transfer bu eşsiz güzelliği doyasıya yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Göynük Nerede Bulunuyor?

Büyüleyen şelalesi, havuzları, eşsiz doğası ve görüntüsü ile cennet mekan göynük kanyonu rafting sporu içinde tercih edilen bir beldedir. İlçe merkezine olan uzaklığı Antalya havalimanı transfer yoluyla da gideceğiniz otele kadar konforlu hizmet sunduğundan size sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalacaktır. Antalya otogarına ulaştığınız anda da yine Göynük transfer Antalya hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kemer ilçesine bağlı eşsiz kanyonun doğal güzellikleri arasında yapacağınız çekimlerle anılarınızı taze tutabilirsiniz. Yerli yabancı pek çok turistin anıları arasında çoktan yerini almış beldemizi siz de ziyaret edebilir ve bu eşsiz güzellikleri görebilirsiniz. Yazın sıcağında transfer bölge Antalya ile ulaştığınız göynük kanyonunda serinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Göynük En Güzel Hangi Mevsimde Yaşanır?

Antalya ilimizin özelliği yılın her mevsiminde yaşanır bir kent olmasıdır. Bu sayede siz seçiminizi ilkbahardan yana da yapabilirsiniz. Ulaşım olanakları zorludur diye gezintinizi sadece yaz aylarıyla kısıtlamanız gerekmez. İl ve ilçeden beldeye transfer Antalya Göynük sayesinde rahatlıkla ulaşabileceğiniz için size yalnızca gezinizin keyfini çıkarmak kalacaktır.

Tarihi likya yolunu geçerek dünyanın en önemli yürüyüş parkurlarından bir tanesini keşfetmeniz mümkündür. Göynük milli parkı içerisinde bulunan kanyonun eşsiz güzelliklerine ister havayolu ister kara yolu ile ulaşabilirsiniz. Siz havalimanına iniş yaptığınız andan itibaren Antalya Göynük havalimanı transfer imkanlarıyla ulaşımınız sağlanacak ve rahat yolculuğun keyfini çıkaracaksınız.