Rezervasyonum

+90530 850 1052

Gündoğdu Transfer

1500 Başlayan Fiyatlar

Gündoğdu, Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu şirin belde, Antalya il merkezine yaklaşık 50 km uzaklıktadır. Antalya-Gündoğdu arasındaki bu mesafe Antalya Gündoğdu transfer hizmetleri ile 45 dakika gibi kısa bir zaman almaktadır. Gündoğdu, Manavgat ilçe merkezine ise sadece 17 km uzaklıkta konumlanmaktadır.   

Gündoğdu, Manavgat ilçe merkezine ve Manavgat çevresinde yer alan Manavgat Şelalesi başta olmak üzere birçok doğal güzelliğe oldukça yakın bir yerde olması sebebi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Bu güzel belde çarşıları, tarihi alanları ve konaklama tesisleri ile de her yıl çok sayıda gezgini topraklarında güler yüzlü ve sıcakkanlı insanları ile misafir etmektedir. Antalya şehir merkezine ulaşım ise deneyimli firmalar tarafından sunulan 7/24 Gündoğdu Antalya transfer hizmetleri ile oldukça kolaydır.    

Gündoğdu Gezilip Görülmesi Gereken Yerler  

Gündoğdu, Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapan turizm cenneti Antalya'nın tatil için tercih edilen beldelerindendir. Antalya ve Manavgat'a olan yakınlığı ile bölgedeki pek çok görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliklere rahatça ulaşabilmek isteyen tatilcilerin konaklama seçimleri arasında öne çıkmaktadır.

Turizmin gözde beldesi Gündoğdu'ya geldiğinizde, bulunduğunuz lokasyondan yola çıkarak gezmeniz tavsiye edilen başlıca yerler; Lyrbe Antik Kenti, Side Antik Kenti, Köprülü Kanyon, Manavgat Şelalesi, Side Müzesi, Düğmeli evler, Altın Beşik Mağarası, Aspendos Tiyatrosu, Manavgat Çayı üzerinde kurulan Oymapınar Barajı olarak özetlenebilir. Ayrıca Manavgat bölgesine gelip tekne turuna katılmamak olmayacağından gezi programına mutlaka tekne turu eklenmelidir.   

Gündoğdu beldesi, sıcak kumu ve temiz denizi ile lüks ve eğlenceyi kendi bünyesinde birleştiren ayrıca spa turizmi bakımından da elverişli otellere sahiptir. Bu otellere hızlı ve güvenilir bir şekilde  erişim için vip araç transfer hizmeti sunan firmaların Gündoğdu transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu firmalara internet siteleri üzerinden ulaşmak ve online rezervasyon yaptırmak.      

Gündoğdu'da Ne Yenir Ne İçilir?

Gündoğdu, birbirinden leziz yemek çeşitleri ile misafirlerine keyifli bir tatilin kapılarını açmaktadır. Otellerde ve konaklama tesislerinde Türk mutfağının yöresel tatlarının en güzel örnekleri sunulmaktadır. Bununla birlikte yabancı ülkelerden gelen misafirlerde düşünülerek dünya mutfağının ünlü yemeklerine de menülerde geniş bir şekilde yer verilmektedir. Otel dışında kalan gezme alanlarında yine ülkemizin leziz tatları yerli ve yabancı turistleri beklemektedir. Akdeniz mutfağının meşhur zeytinyağlı yemekleri, balık çeşitleri ve turunçgilleri ise sofraların vazgeçilmezidir. 

Gündoğdu'ya Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya ve ilçelerinde özel vip araç transfer hizmeti veren firmalar, özellikle Antalya havalimanından Gündoğdu beldesine güvenilir ve hızlı bir ulaşım sağlamak için lüks araçlar ve deneyimli şoförler eşliğinde müşterilerine Antalya havalimanı Gündoğdu transfer hizmetlerini sunmaktadır. Böylelikle Antalya Havalimanına iner inmez lüks araçlarınız ile konforlu bir yolculuk yaparak konaklama yapacağınız otelinize güven içinde ulaşabilirsiniz.  

Gündoğdu'daki otellerine ulaşan tatilciler, tatil bitince uçakları ile memleketlerine rahat ve güven içinde dönebilmek isterler. Bunun için transfer hizmetleri veren özel şirketler, Gündoğdu Antalya havalimanı transfer hizmetlerini tatilcilere ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde sadece otelinize varırken değil otelinizden ayrılarak havalimanına doğru yol alırken de güven ve konforu hissedebilirsiniz. Huzurlu ve keyifli bir tatil yaşamanın mutluluğu ile Antalya'dan ayrılmak için vip transfer hizmetleri sunan kaliteli, deneyimli ve güvenilir şirketlere başvurmanız yeterli.