Rezervasyonum

+90530 850 1052

Konyaaltı Transfer

1000 Başlayan Fiyatlar

Antalya denince akla ilk gelen turistik yer Antalya müzesidir. 30 bin tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. 5 bin tarihi eser ile turistlerin ilgi odağı noktasına gelen Antalya müzesi popülerliğinin hakkını verir. Ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirme imkanı sunar. Hizmete başlama tarihi 1922'dir. 1972 yılında ise şu anki konumuna taşınmıştır. Yaz aylarında saat 8.30 19.30 arasında hizmet verilmektedir. Müze kartına sahip olmayan ziyaretçiler için giriş ücreti 30 Türk lirasıdır. Konyaaltı plajı ile Antalya müzesi arası 5 kilometredir. 

Geyikbayırı Mağarası

Konya'da turizmin yeni bir bölgesi Geyikbayırı mağarasıdır. Tam 6,5 metre derinliğine sahiptir. Geyikbayırı mağarasının en ilgi çekici yönü yağmur yağdığı zaman ortaya çıkmaktadır. Mağaranın çukurlarının dolmasıyla ortaya turistlerin ilgisini çeken harika bir görüntü ortaya çıkar. Koyaaltı transfer ile Konyaaltı plajı ile Geyikbayırı arası 28 kilometredir. 

Minicity

Konyaaltı plajı ile oldukça yakın olan Minicity yerel halk tarafından da oldukça ziyarete uğramıştır. Farklı şehirlerden gelen turistler de sık sık minicity'i ziyaret ederler. Pek çok tarihi mimarinin minik tasarımlarının sergilendiği bu yere giriş için minik bir ücret var. Antalya Konyaaltı bölge transfer ile ulaşım kolayca sağlanmaktadır. 

Antalya Aquarium

Pek çok yerli ve yabancı turist akınına uğrayan bir bölgedir Antalya Aquarium. Tam 131 metre uzunluğundadır. Saat 10.00 ile 20.00 arasında hizmet verilmektedir. Girişi için ücret ödenmelidir fakat farklı paketler ile ekonomik bir şekilde gezilebilir de. Konyaaltı Antalya transfer ile gezip görülebilecek turistik bir yerdir. 

Konyaaltı Kent Meydanı

Konyaaltı kent meydanı belediye tarafından şehre kazandırılmıştır. Cumhuriyet meydanından çok aha fazla büyüktür. Meydanın tam ortasında çok büyük bir Türk bayrağı ziyaretçileri karşılamaktadır. Konyaaltına 26 km uzaklıktadır. Antalya havalimanı Konyaaltı transfer ile aralarında 9 km uzaklık bulunur. 

Feslikan Yaylası

Bereket dağları ve Karadağ’ın güneyinde yer alan Feslikan yayları doğal güzelliğe sahiptir. Yerli turistlerin dışında farklı şehir ve ülkelerden gelen turistlerin ilgi odağı haline gelmiş bulunmaktadır. Ormanları ve doğal yürüyüş alanları sayesinde spora elverişli bir bölgedir. Konyaaltı Antalya havalimanı transfer ile arasında 26 kilometrelik mesafe bulunmaktadır.