Rezervasyonum

+90530 850 1052

Konaklı Transfer

2200 Başlayan Fiyatlar

Konaklı beldesi, Antalya İli’nin Alanya İlçesi’ne bağlı görkemli sahilleri, güzel otelleri ve kusursuz doğal güzellikleri ile ünlüdür. Konaklı beldesi diğer gezilen tatil yerlerine oranla daha sakin ve sadedir. Konaklı'nın, Alanya merkezine uzaklığı yaklaşık 12 km olup Konaklı transfer sistemi ile ulaşım sağlayabilir. Ayrıca Antalya kent merkezine uzaklığı 125 km olan Konaklı beldesi Antalya Havaalanı’na uzaklığı 115 km olarak belirlen ve Konaklı Antalya transfer işlemleri yapılmaktadır. Konaklı beldesinden Antalya havalimanı Konaklı transfer işlemleri kolaylıkla gerçekleşmektedir.

Buna ek olarak Konaklı Antalya havalimanı transfer sistemi özel vip araçlar ile de sağlanmaktadır. Antalya'ya bağlı Konaklı beldesinde hava durumu Antalya gibi her mevsim ülkenin diğer bölgelerine göre daha sıcaktır. Türkiye’nin hemen hemen en güneyinde bulunan Antalya-Konaklı nerdeyse yılın altı ayı yaz sezonu geçirmektedir. Buda tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistler için kaçınılmaz bir uğrak nokta olma sebebidir. Ekonomisini turizm ve tarım ile karşılayan bu belde de oteller nerdeyse her mevsim doludur.

Konaklı’ya Ulaşım Nasıl Olur?

Konaklı’ya ulaşım hava ve kara yolu şeklinde gerçekleşir. Kara yolu kullanımı için Antalya Konaklı transfer işlemlerinde seyahat otobüsler kullanılabilir. Ayrıca Alanya-Gazipaşa Havalimanından  Konaklı'ya gidiş için hava yolu kullanılabilir. 

Konaklı’da Gezilecek Yerler?

Hamaxia, bu bölge tarihi eserlerin açık havada sergilenmesi ile oluşmuştur. Roma’dan Osmanlı’ya kadar tarihi eser barındıran bölge, turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Syedra Castle, Konaklı ve Alanya’nın önemli simgesi arasında olan Syedra kalesi, bu bölgelere gelen kişiler için mükemmel bir yerdir. Konaklı’da yeme içme yerlerinden bahsedilecek olursa en güzel yerler hiç kuşkusuz rüzgar restorandır. Bu restoran sahil kenarında ve ağaçlar altında dizaynı edilmiştir.

Konaklı’da Gezilecek Doğal Güzellikler

Bu doğal güzelliklerden biri Alanya teleferiğidir. Konaklı beldesinde tatil yapmaya gidenler mutlaka teleferikle kuşbakışı olarak o eşsiz manzarayı izlemelidir. Teleferik sayesinde sahil, plajlar ve doğal güzellikler görülmektedir. İkinci doğal güzellik Kleopatra plajıdır. Konaklı’nın etrafında bulunan bu plaj, Konaklı’da bulunan plaj ile birleşmektedir. Bu plaj temiz suyu ve şifalı kumu sayesinde turistler tarafından dikkat çekmiştir. Ayrıca Konaklı da her yıl haziran ayında bir festival yapılmaktadır ve bu festivalde bir çok ünlü ve şarkıcı yer almaktadır.