Rezervasyonum

+90530 850 1052

Bodrum Transfer

11500 Başlayan Fiyatlar

Bodrum Antalya havalimanı transfer hattını kullanarak her yıl on binlerce insan buraya akın ediyor. Doğal güzellikleriyle insanı büyüleyen bodrum eşsizdir.

Bodrum Kalesi

Oldukça köklü bir yapı olan Bodrum kalesi 1522 yılında inşa edilmiştir. Kale oldukça geniştir. İçerisinde Türk hamamı, devir salonu ve çam batığı salonu gibi pek çok mimari bulunur. İçerisinde bulunan Bodrum su altı arkeoloji müzesi de turistler için eşsiz bir yerdir. Bu su altı arkeoloji müzesi yılın her döneminde ziyaretçilerine kapısı açıktır. Bodrum transfer hattı ile ulaşım kolayca sağlanabilir.

Halikarnas Mozolesi

Çok eski yıllarda yapılmış olan kale Kral Mousolos tarafından yapılmıştır. Şu anda da dünyanın yedi harikasından biri de bu yapıdır. Mimaride Yunan ve Mısır mimarisinden kalıntılar, işlemeler ve gelenekler görmek mümkündür. Günümüze ise oldukça rağbet gören bu yapı çok sayıda mimari esere de ev sahipliği yapmaktadır. Merkezden kullanılacak Antalya bodrum transfer hattı ile ulaşımı kolayca sağlanabilir. Her yaştan yerli ve yabancı turistler bu imkandan kolaylıkla faydalanabilir.

Antik Tiyatro

Antik tiyatro bodrumda bulunan ve günümüze kadar sağlam olarak ulaşmayı başaran tek Klasik çay ürünüdür. Bu özelliği sayesinde koskoca Anadolu'da hala sağlam kalabilen tek antik tiyatro olma özelliğini hala koruyor. 1960 yılında restore edime işlemi başlatılmıştır. Tam tamına 13 bin kişi kapasitesinde bir yapıdır. Bazı yılların belirli dönemlerinde konser, tiyatro ya da özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır antik tiyatro. Bodrum Antalya transfer hattı sayesinde ziyaretçiler kolaylıkla buraya ulaşabilir ve doğal, yapay her türlü güzellikleri keşfedebilir.

Tavşan Adası

Tavşan adasının konumu tam olarak Gümüşlük koyu ve çevresinde bulunmaktadır. Özellikle gün batımı sırasında eşsiz bir manzaraya sahip olmaktadır. Günün batışını seyretmek isteyen yerli ve yabancı turistler bu bölgeye akın etmektedir. Bazı yüzme severler ise bu adaya ulaşmak için yüzebiliyor. Yüzme severler tarafından en çok beğenilen bu özellik sayesinde sadece görmek amaçlı gelen turistler değil sporseverler tarafından da ziyaret ediliyor. Antalya havalimanı Bodrum transfer hattı bu sebepten dolayı her kesimden insana hizmet vermektedir.