Rezervasyonum

+90530 850 1052

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti


Antalya Bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız, şoförlü araç kiralama konusunda da hizmet vermektedir. Lüks araçlarla kaliteli, güvenli, zaman konusunda duyarlı, detaylara dikkat eden profesyonel ekibimiz ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Antalya bölgesi genelinde geçerli olmak üzere transfer hizmetlerimizle sizlere eşlik etmekten dolayı onur duyarız. 

Şoförlü Araç Kiralama Avantajı

Siz değerli yerli ya da yabancı misafirlerimizi Antalya havalimanından alıp, oteline bırakma hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz, talepleriniz doğrultusunda, profesyonel sürücü arkadaşlarımızı gitmek istediğiniz noktalar arasında görevlendiriyor. Süreç içinde keyifli yolculuk yapabilmenize imkan sağlayan koşulların sağlandığından emin oluyoruz.

Antalya Bölgesinde Kaliteli, Güvenli Transfer Süreci

Araç içi temizliği, konforu ve bakımına oldukça dikkat ediyor; kaliteli hizmet sunumunu oldukça önemsiyoruz. Hizmetimizde sunulacak olan araç görsellerini sitemizde görebilir. Size gelecek olan araç konusunda özel bir isteğiniz var ise belirtebilirsiniz. Araçta bulunmasını istediğiniz yiyecek ve içeceklerin temini konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Hangi Araçlarla Seyehat Edeceksiniz?

Tercih ettiğimiz araçlar mercedes olup, performans değerlendirmeleri sonucunda müşterilerimizden olumlu dönüş aldığımız araçlarla hizmetimize devam etmekteyiz. Siz arkanıza yaslanıp güzel kentimiz Antalya sokaklarını izlerken, hiç bir manzaradan yoksun kalmamanız adına rotanıza uygun servisler sunmaya devam edeceğiz. 

Sürücülerimizin Seçiminde Gösterdiğimiz Hassasiyet

Sürücülerimiz en az 7 yıl sürüş konusunda deneyimli profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Seçeceğiniz araç, kiralamak istediğiniz gün sayısı ve mesafe kriterlerine göre fiyatlandırma seçenekleri sunuluyor, aksi bir durum tablosu ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Şoförlü araç kiralamanız durumunda her hangi bir nedenden dolayı aracın aldığı/ alabileceği hasarlardan sorumlu tutulmuyorsunuz.

7/24 Ulaşım İmkanı İle İletişimdeki Süreklilik

Siz Antalya'nın keyfini sürerken arkanıza yaslanıyor, A noktasından B noktasına giderken konforun, keyfin ve güvenli yolculuğun tadına varıyorsunuz. Firmamızın e-posta, telefon, whatsapp ve viber hatları 7/24 hizmet vermekte olup ne zaman isterseniz bize ulaşabiliyorsunuz. Zaman kısıtlaması olmaksızın sizlerin memnuniyeti için çalışmaya devam ediyoruz. Diğer hizmetlerimiz için bizleri arayabilir ya da web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Misafirlerimizin Geri Bildirimlerini Dikkate Alıyoruz

Bizi tercih eden müşterilerimizin geri bildirimlerini değerlendiriyor, özveri ve fedakarlık sergileyerek sürecimizi yeniden değerlendiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.