Rezervasyonum

+90530 850 1052

Çolaklı Transfer

1500 Başlayan Fiyatlar

Manavgat ilçesine bağlı bir tatil beldesi olan Çolaklı Antalya’ya 50 km mesafededir. Belde roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır. Selçuklu döneminde tamamen Türkleşen bölge halkının aslı aşirettir. Hayvancılığa müsait olduğundan yerli halkın geçimi kaynağı olmuştur. Çolaklı halkının genelinin Avşar boyundan olduğu bilinmektedir. 

Antalya Havalimanın'dan Çolaklı’ya Nasıl Gidebilirim?

Manavgat Çolaklı arası yaklaşık 20 km uzaklıktadır. Dilediğiniz yollardan Antalya iline ulaşım sağlamanın ardından iletişime geçeceğiniz Çolaklı transfer güvenli ve konforlu bir yolculukla sizleri beldeye ulaştıracaktır. Tatil beldelerinin seçiminde ulaşım tatilciler açısından çok önemli bir yer teşkil eder. Görmek istediğiniz beldeden ulaşım olanakları olmadığı için vazgeçmeniz gerekmiyor. Sizlere özel profesyonel kadromuzla vereceğimiz ulaşım imkanları ile Antalya Çolaklı transfer ile iletişime geçerek yararlanabilirsiniz. Tatilin gözde mekanlarından biri olan Manavgat Çolaklı plaj uzunluğu ile de ün ülkemizde kazanmıştır.

Çolaklı Gezilecek Yerler?

Tarihi pek çok uygarlığın beşiği olan sahil beldemiz doğal güzelliğiyle de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Huzur ve tatil adına aradığınız pek çok özelliği beldemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için doğru adrestir. Manavgat’a olan yakınlığı ile pek çok gezi alanına da yakın olan Çolaklı’dan Çolaklı Antalya transfer ile iletişime geçerek ulaşım sağlarsınız. Turizmde hızla yükselen belde ulaşım imkanları sayesinde tek bir yerde sınırlı kalmamanız açısından da avantaj sağlıyor. Günü birlik turlar ile pek çok güzelliği keşfetmeniz mümkündür. Manavgat’a yakın olduğu için görebileceğiniz yerler de kısıtlı değildir.

. Lyrbe Antik Kenti

. Side Antik Kenti

. Köprülü Kanyon

. Side Müzesi

. Altınbeşik Mağarası

. Düğmeli evler

Gibi sayabileceğimiz daha pek çok güzelliği Antalya havalimanı Çolaklı transfer yolculuğu sonrasında keşfedebilirsiniz. Tatil dediğimiz zaman kısa bir zaman diliminden ibarettir. Bu nedenle en iyi şekilde değerlendirmek zorundayız. Ulaşım konaklama gibi sıkıntılarla uğraşmadan gezinin tadını çıkarmanın tek yolu güvenilir firmalarla yola çıkmaktır.

Deneyimli kadromuzla iletişime geçmeniz halinde Çolaklı Antalya havalimanı transfer imkanlarıyla yolculuğunuza keyif katıyoruz. Biz 7/24 sizlere ulaşım hizmeti sağlarken sizlerde gün içerisinde hangi aktiviteleri yapacağınızı nereyi gezeceğinizi düşünüyorsunuz.