Rezervasyonum

+90530 850 1052

Çıralı Transfer

2500 Başlayan Fiyatlar

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı beldesi, sessizlik ve sakinlik arayan herkes için ilk tercih olmaktadır. 3 kilometrelik görkemli sahili, koruma altında olan Caretta Caretta kaplumbağaları için de bir üreme alanı olmuştur. İnce ve yüksek kalitedeki kumuyla yumuşak bir eğimle yükselen kumsala sahiptir. 

Antalya Çıralı'ya Ulaşım Nasıl Gerçekleştirilir?

Gelen misafirlerine huzur sağlayan Çıralı'ya ulaşabilmek için misafirlerimizin Çıralı transfer hizmetlerimizi kullanmasını tavsiye ederiz. Antalya iline ulaşım, genellikle hava yolu sahasıyla gerçekleşmektedir. Bundan dolayı sunduğumuz Antalya havalimanı Çıralı transfer hizmetimizden faydalanabilir, bulunduğunuz havalimanı noktasından Çıralı'nın istediğiniz noktasına ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bulunduğunuz otelden veya pansiyondan havalimanına dönerken de Çıralı Antalya havalimanı transfer hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Üstelik bu hizmeti vip olarak konforlu, güvenilir ve zamandan tasarruf edecek şekilde alırsınız.

Çıralı Beldesi Üzerinde Gezilebilecek Yerler

Arasında bağlı olduğu Kemer ilçesiyle 30 kilometre, Antalya iliyle ise yaklaşık 90 kilometre mesafesi bulunan Çıralı'da görülmesi gereken birçok mekan bulunmaktadır. Antalya üzerinden yalnızca havalimanıyla bağlı kalmaksızın her noktadan Antalya çıralı transfer hizmetimiz yardımıyla ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde sistem üzerinden aldığınız randevuyla belde üzerindeki herhangi bir noktadan ikamet edeceğiniz yere de yine Çıralı Antalya transfer hizmetiyle ulaşabilirsiniz. 

Olympos Antik Kenti

Çıralı Beldesi yakınlarında bulunan ve şehrin güney sahillerinde yer alan antik kent içinde, birçok anıtsal mezar ve Akropol bulunmaktadır. Bizans Dönemi'nden kalma bazilikalar, Rum tapınakları ve tapınak içlerinde birçok heykel bulunmaktadır. Antik kentte fazla uzun olmasa da muhteşem bir sahil bulunmaktadır.

Phaselis Antik Kenti 

Phaselis, Kemer ilçesi'nin 16 kilometre batısında ve Çıralı konumundan kolayca ulaşılabilen bir antik kenttir. Phaselis içinde Romalılar zamanından kalma birçok kalıntı bulunmaktadır. İçerisinde 3 tane liman bulunan kentte büyük bir cadde ve gezilebilecek birçok dükkan bulunmaktadır.

Yanartaş 

Çıralı ve Olympos tepelerinde, deniz seviyesinden 230 metre yükseklikte yer alan Yanartaş, Olympos'un sönmeyen ateşi olarak anılmaktadır. Çıralı'nın girişini 3.5 kilometre geçip, ardından karşınıza çıkan tepeyi tırmandıktan sonra ulaşabilirsiniz. Taşların arasında olan ve hiç sönmeyen bu ateşin geceleri olan muazzam görüntüsünden dolayı ziyaretçi akınına uğramaktadır.