Rezervasyonum

+90530 850 1052

Çamyuva Transfer

1850 Başlayan Fiyatlar

Çamyuva Kemer'in batı bölgesinde kalır. Kemer'e yaklaşık 7,5 kilometre uzaklıktadır. Çamyuva transfer ile ulaşım kolay bir şekilde sağlanabilir. Çamyuva harika doğal güzellikleri sayesinde pek çok turisti kendine çekmektedir. Deniz kenarı otelleri, 3 kilometre uzunluğundaki plajı ve tatil için özel merkezleri ile çok keyifli bir yerdir. 

Çamyuva'da Gezilecek Yerler

Phaselis Ören Yeri ve Müzesi

Phaselis Ören Yeri ve Müzesi Kemer'e yaklaşık olarak 12 kilometre uzaklıkta bulunur. Girişinden yaklaşık olarak bir kilometre sonra bir antik tiyatro sizleri karşılamaktadır. Bu antik kentte üç adet açık liman bulunmaktadır. Phaselis Ören Müzesi ise pek çok antik çağdan kalma kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır. Sadece yabancı değil yerli turist akınına uğrayan bu müze pek çok tarih sever barındırmaktadır. Ayrıca bu müzede Helenistik dönemden kalma bir su kemeri de bulunuyor. Buraya ulaşım Antalya Çamyuva transfer tarafından kolaylıkla sağlanmaktadır. Müşteriler, gezginler ve yerli turistler buraya akın etmektedir.

Dolusu Park

Çamyuvaya yaklaşık olarak 3 kilometre uzaklıkta bulunan park pek çok turisti ağırlamaktadır. Turistler genel olarak ulaşımı Çamyuva Antalya transfer hattı ile sağlamaktadır. Dolusu Park kemer bölgesinin en çok bilinen ve tanınan parkı olma ünvanını koruyor. Kendine özel plajı, 25 adet kaydıraklı su havuzu, çocuklara özel havuzu, kafeleri ve barlarıyla tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Cüzi bir miktar ücret karşılığında park herkese açıktır. 

Olimpos

Çamyuvaya çok da yakın olarak bulunmasa da genel anlamda turistler Olimposu ziyaret etmeden gezilerini bitirmezler. Antalya havalimanı Çamyuva transfer hattı sayesinde yabancı ve yerli turistler gezilerine başlayabilirler. Çamyuvaya 34 kilometre uzaklıkta bulunur. Harika doğası, plajları, doğal alanları, ormanları ve gezi parklarıyla tam bir cennet denilebilir. Tarih açısında da Olimpos pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi kalıntıları seven turistler bu yüzden buraya akın etmektedirler. 

Sonuç olarak Çamyuva tüm doğal güzellikleri ile Türkiye'nin eşsiz yerlerinden biridir. Ulaşım imkanı olarak Çamyuva Antalya havalimanı transfer hattı sayesinde bu gezi daha başlarken bile harika bir havaya bürünür. Bu yüzden her yıl yerli ve yabancı turistler burayı ziyaret ederler.