Rezervasyonum

+90530 850 1052

Okurcalar Transfer

2150 Başlayan Fiyatlar

Antalya ili, her yıl binlerce turisti gerek hava yolu gerekse karayolu ulaşım şekilleriyle karşılamaktadır. Tüm yıl arzuladığınız tatil için birçok hizmet bulabileceğiniz Antalya ilinde, tatil şeklinize göre istediğiniz ilçesinde konaklamanız mümkündür. İster sakinlik ister eğlence arayışında olun tüm bunları bu ilde bulmanız mümkündür. 

Antalya Okurcular'a Nasıl Gidilir?

Geçmiş tarihte birçok denizci insanı için yerleşim yeri haline gelen Okurcular, Antalya şehir merkezine 95 kilometre, bağlı olduğu Alanya ilçesine ise 30 kilometre uzaklıkta bulunur. Birçok tarihi esintiyi barındıran bu beldeye, Okurcalar transfer ile güvenle ulaşabilme imkanınız mevcuttur.

Şehre şahsi aracınız veya otobüs seferleri ile ulaşabileceğiniz gibi en çok kullanılan hava yolu trafiğini de tercih edebilirsiniz. Randevu aldığınız saatte Antalya havalimanı Okurcalar transfer ile havalimanından ikamet edeceğiniz noktaya güvenle seyahat edebilirsiniz. Aynı şekilde tatil süreniz sonlandığında web sitemizden alacağınız randevu saatinde Okurcalar Antalya havalimanı transfer ile uçak saatinize yetişmeniz oldukça güvenilirdir.

Okurcular'da Gezilecek Yerler

Bir deniz kenti olan Antalya'nın Okurcular beldesi de geçmiş zamanlarda denizcilerin uğrak noktası haline gelmiştir. Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar zamanında ticaret ile uğraşanların durağı olan bu belde, birçok tarihi dokuya ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarihi yerlere ulaşmak için Antalya Okurcalar transfer ile istediğiniz noktadan ulaşabilirsiniz.

Tersane ve Tophane

Geçmiş zamanlarda gemi üretimi yapılan bu tarihi mekan, günümüzde deniz ve gemi üzerine restore edilmiş bir müzedir. 57 metre uzunlukta ve 40 metre derinlikte olan bu yapı Alanya ilçesinde bulunmaktadır. Ulaşım bakımından Okurcalar Antalya transfer ile istediğiniz noktadan ulaşım sağlamanız mümkündür.

Syedra Antik Kenti

Alanya'nın 20 kilometre uzaklığında bulunan bu tarihi yapı denizden 400 metre yükseklikte kurulmuştur. Antik çağlardan günümüze ulaşmayı başaran sarnıçları ile dinsel amaçlarla kullanılan birçok mağaraya sahiptir. 

Tekne Turları

Tatil için Antalya ilini tercih ettiniz ve gezi  programı hazırlamaya başladınız. Bunun ilk maddesine tekne turlarını eklemenizi tavsiye ederiz. Bunun nedeni hem tarihi hem de coğrafi yapıları ziyaret edebilir aynı zamanda denize girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Birçok koyları ziyaret edebilir, durak noktalarında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.