Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kargıcak Transfer

2400 Başlayan Fiyatlar

Bin bir tarihi ve doğal güzelliklerle örtülü Antalya, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinin başında gelmektedir. Gezi ve tatil rotalarının vazgeçilmesi Antalya, birbirinden güzel ilçeleri ile yoğun bir ilgi görmektedir. Bu ilçelerden biri de Alanya ilçesidir. Sıcak kumu ve temiz denizi ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olan ilçenin plajları ve piknik alanları ile ön plana çıkan mahallesi ise Kargıcak'tır. Kargıcak'a varmak için Kargıcak transfer hizmetleri sizleri bekliyor. 

Profesyonel Vip Transfer Hizmetleri 

Kargıcak, Antalya il merkezine 140 km uzaklıkta olup 130 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. Bunun için Kargıcak Antalya transfer hizmetleri veren araç kiralama ve vip transfer firmalarına başvurabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir araç transfer hizmeti almak isteyenler için Kaya Vip Transfer gibi taşımacılık alanında profesyonel ve kaliteli firmalara internet siteleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine Kargıcak'ta konaklayacak tatilciler, Antalya Kargıcak transfer hizmetleri ile otellerine lüks araçlar ile keyifli bir yolculuk geçirerek varmaktadır.          

Kargıcak Konaklama

Kargıcak plajları, Antalya'nın en güzel plajları arasındadır. Kargıcak bölgesinde piknik yaptıktan sonra denize girmek isteyen insanlar aynı anda iki keyfi bir arada sunan bu cennet köşelerinde konaklamayı arzu etmektedirler. Alanya'ya uzaklığının 16 km olması da tatilcileri Kargıcak'a çekmektedir. Kargıcak'ta tatilinizi eğlenceli ve konforlu bir şekilde geçirmenize ev sahipliği yapacak birçok otel ve pansiyon seçenekleri bulunmaktadır. Konaklamak için Kargıcak'ı seçenler, ilerleyen zamanlarda da buraya gelmeyi alışkanlık haline getirmektedir.

Kargıcak-Antalya Arası Havalimanı Transfer Hizmetleri 

Kargıcak'ta konakladıktan sonra gitme zamanı geldiğinde endişelenmenize hiç gerek yok. Geniş araç filoları ve deneyimli şoförleri ile vip transfer firmaları Kargıcak Antalya havalimanı transfer ihtiyaçlarınızda ekonomik fiyat tarifeleri ile sizleri yalnız bırakmıyor. Otelinizden sizi kararlaştırılan zamanda alarak yine varmanız gereken zamanda Antalya Havalimanı'na ulaştırıyor. Güvenilir ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarmak ise tek yapmanız gereken.

Nasıl ki Antalya havalimanı Kargıcak transfer hizmeti ile otelinize huzurlu ve güvenilir bir yolculuk ile ulaştınız aynı şekilde Antalya Havalimanı vip transfer araçları ile tatilinizi en güzel şekilde noktalama imkanına sahipsiniz. Bu transfer hizmetleri  için online rezervasyon yaptırmanız yeterli. Her şey oldukça pratik, ekonomik ve konforludur.