Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kaş Transfer

6500 Başlayan Fiyatlar

Antalya'nın batı kıyılarında yer alan Kaş yerli yabancı birçok turistin sıklıkla tatil yaptığı merkezdir. Kaş, yüz ölçümü dikkate alındığında Antalya'nın 4. büyük ilçesi olarak yer alır. Seyahat etmeyi, gezmeyi seven hemen hemen herkes Kaş'a giderek tatilin keyfine varabilir. Antalya ulaşımı uçak ile en rahat şekilde gerçekleşir fakat sonrasında zorluk ve yorgunluk çekmemek için Antalya Kaş transfer taşıması yapan Kaş transfer özel vip araçları tercih edilmelidir.

Antalya Kaş Arası Uzaklık

Antalya Kaş arası uzaklık ortalama 250 km ve özel araçla Kaş Antalya transfer işlemi yaklaşık 5 saat sürmektedir. Muğla Kaş arası uzaklık ortalama 223 km olup ve özel araçla bölge transfer işlemi yaklaşık 3 saat 40 dakika sürmektedir. Antalya Havalimanı özel vip araçlar çağırılarak ulaşım sağlamak diğer bir Antalya havalimanı Kaş transfer seçeneğidir. Özel Kaş Antalya havalimanı transfer servisler aracılığı ile kişi sayısı belirlenir ve ona göre bir vip araç gelir böylece Kaş Antalya havalimanı transfer işlemi istenilen lokasyona kadar ulaştırılmış olur. 

Mutlaka Görülmesi Gereken Yerlerden: Kaş

Eski cumbalı konaklar bulunan Uzun Çarşı, Kaş sokaklarının içerisinde gezilmesi en zevkli yerdir. Burada begonviller bazı evlerin bahçelerini hareketlendirerek görenlerin gözlerini alır. Küçük alışveriş butikleri, hediyelik eşya dükkanları bulunan ve her sokağı ayrı güzellikte olan Kaş mutlaka gezilmesi gereken tatil beldelerinden biridir.

Tatil Cenneti Kekova Bölgesi

Kekova Bölgesi, Antalya batısında Demre ile Kaş arasında yer alan çok özel minik koylardan oluşan gizli bir tatil cennetidir. Tarih ile doğanın iç içe geldiği bu özel bölgede denizi masmavi, turkuaz renge sahiptir. Kekova Bölge seyahatinin başlangıcı hiç kuşkusuz Kale İskelesi Üçağız'dır. 

En Meşhur Tatil Yeri Kalkan 

Kalkan Beldesi Antalya Kaş İlçesine bağlı Kaş’a uzaklığı 25 km olan bit tatil beldesidir. Antalya'nın daha çok yabancı turistleri ağırladığı önemli turizm merkezidir.

Doğal Sit Alanı Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı, Kalkan yolu üzerinde bulunan doğa harikası bir plajdır. Kaş beldesine 20 km, Kalkan beldesine ise 10 km uzaklıkta olup yaz aylarında en sıklıkla turistlerin uğrak noktasıdır. Antalya'ya gelip Kaputaş Plajını görmeden dönülmemelidir.