Rezervasyonum

+90530 850 1052

Adrasan Transfer

2700 Başlayan Fiyatlar

Kumluca ilçesine bağlı bir sahil beldesi olarak karşımıza çıkan Adrasan Antalya ilimize 95, kemere 55, olymposa 8, çıralıya 24 km uzaklıktadır. Antalya Kumluca ana yolundan Adrasan’a dönmeniz sizi eşsiz sahili ile buluşturacaktır.

Adrasanda Çeşitli Kumsal Tipleri Var mı?

Turistik beldemizde 3 farklı kumsal çeşidi bulunmaktadır. Sahilin kuzeyi taşlı ve denizi aniden derinleşen yapıda, güneyi ince kumlu 15-20 metre civarında denize açılsanız bile ayakların yere bastığı bir denize sahiptir. Orta kısmı ise kuzeye göre daha sığ bir yapıya sahiptir. Deniz severlerin üç farklı yapıda kumsalı bir arada bulabileceği bu sahile merkezden Adrasan transfer yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Gerçek bir doğa harikası olma özelliğine sahip sahilde vakit geçirmekten oldukça memnun olacaksınız. Yeşil ve mavinin bir arada bulunduğu nadir güney sahillerinden olan doğa harikası görmeden geçmemek için Antalya’ya yolunuz düşerse Antalya Adrasan transfer ile gezmeyi ihmal etmeyin.

Adrasan ve Çevresinde Gezilecek Yerler?

Sahilin kuzey kısmı olan musa dağı eteklerinde ve kocamuar kesiminde iki adet tarihi kale bulunur. Serbest tırmanma ve doğa yürüyüşü açısından çok müsait parkurları da bünyesinde barındırır. Adrasan yakınlarında Antalya havalimanı Adrasan transfer yardımıyla gidebileceğiniz tarihi mekanlar;

Olympos: Antik Likya bölgesinde yer alan beldemiz tarih boyunca liman kenti olmuştur. Günümüz antik kentleri arasında çok farklı bir yere sahip olan Olympos ise hem tarihi hem doğal güzellikleri açısından görülmeden gidilmemesi gereken ender doğa harikaları arasındadır. Ülkemize pek çok ülkeden yabancı turistte çekmeyi başaran beldeye Adrasan Antalya havalimanı transfer sayesinde çevre beldelerden çok kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rhadiopolis: Kumluca’ya 2-3 km uzaklıktadır. Klasik dönemden Bizans’a kadar pek çok kalıntı görebileceğiniz kentte şehir tiyatroları, hamamlar, anıt, kilise ve su sarnıcı da bulunmaktadır. Tarih meraklılarının gözdesi olan mekanı sizde ziyaret edebilir tatilinize farklılık katabilirsiniz.

 Adrasan’a Nasıl Gidilir?

En yakın havalimanı Antalya’da bulunmaktadır. Havalimanının özelliği ise Türkiye ve dünyadan pek çok kentten farklı hava şirketlerinin direkt uçuşlarının bulunmasıdır. Havaalanına ulaşım sağlandıktan sonra Adrasan Antalya transfer imkanıyla ya da araç kiralayarak Adrasan’a direk ulaşabilirsiniz. Otogardan da yine transfer ya da farklı yollarla rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.