Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kemer Transfer

1700 Başlayan Fiyatlar

YÖRÜK PARKI

Antalya'da güneş her zaman parlıyor ve biraz dinlenirken otantik bir kültürle kucaklaşmak istiyorsanız Yörük Parkından keyif alacaksınız. Antalya şehir merkezine 46 km. Yaklaşık 50 dakikada ulaşılabilen Yörük Parkı, harika manzarası ve eşsiz temiz havasıyla sizlere huzur verecek. Bu otantik alanda ister gözleme yiyin, ister palmiye ağaçları altında kahvenizi için ama muhakkak gelin. Kemer'i Antalya Kemer transfer ile gezmek büyük bir fırsat olacaktır.

ÇIRALI YANARTAŞ

Her yıl yerli ve yabancı turistlerin oldukça dikkatini çeken efsanevi bir tepedir. Antalya şehir merkezine 82 km uzaklıktaki yere, 1.5 saat gibi bir zaman diliminde varabilirsiniz. Asırlardır sönmeyen ateşi görmek için Kemer Antalya havalimanı transfer ile konforlu bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün.  Kendiliğinden yanan ateş anlamına gelen ve antik dönemlerden beri bilinen bölge hala kutsal olarak kabul ediliyor. Ve sizleri gece daha da ilgi çekici bir yer olan Yanartaş'a davet ediyoruz.

AYIŞIĞI PLAJI

Ayışığı parkını ziyaret etmeden Kemer gezisi yaptığınızı söyleyemezsiniz, Antalya havalimanı Kemer transfer hizmeti ile bu plaja çok hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Antalya şehir merkezine 46 km olan plaja 50 dakikada ulaşabilmek mümkündür. Yapman gereken sadece mayonu almak ve bu mavi ile yeşilin arasında kaybolmak. Akşamları canlı müzik, lezzetli güzel bir yemek, harika kokteyller ve dilersen nargile hizmeti bile alabileceğin mavi bayraklı, Antalya'nın en güzel plajlarındandır. Gecesi başka, gündüzü bir başka güzeldir.

BEYDAĞLARI MİLLİ PARKI

Doğanın bize armağanı olan mavi ve yeşilin içindeki cannete kayboluştur bu park. Antalya'nın bizlere sunduğu nice güzel manzaranın içinde belki de en görülmesi gerekenidir. Pırıl pırıl denizin maviliğinde kabolup, sayısız ağaç türü içinde kendinizi bulacaksınız. Antalya şehir merkezinden 46 km. uzaklıkta, Kemer Antalya transfer ile 50 dakikada ulaşabileceğiniz bu eşşiz coğrafyaya aşık olacaksınız. Gezilmesi gereken yerler listenize muhakkak ekleyin.

GÖYNÜK KANYONU

Antalya şehir merkezinden 40 dakikada ulaşılabilen, 37 km uzaklıktaki Göynük Kanyonu; sizlere manzaranın, huzurun ve sessizliğin tadını çıkartabileceğiniz eşsiz bir an vaat ediyor. Günü geçirirken keşfedin ve gizli havuzları bulun. Günün sonunda, kendinize kanyonun tüm ihtişamının tadını çıkaracağınız bir manzara noktası bulun. Yürüyüş ve doğayı seven tüm maceraperestlerin, Kemer transfer ile muhakkak ziyaret etmesi gereken cennet gibi bir yer.