Rezervasyonum

+90530 850 1052

Fethiye Transfer

7000 Başlayan Fiyatlar

Kelebekler vadisi adından da anlaşılacağı gibi 80'den fazla kelebek türünün mesken tuttuğu bir adadır. Hayatınızda hiç görmediğiniz kadar çeşit kelebeği mevsimine göre, görmenizin mümkün olduğu bu adanın özel bir mülkiyet olduğunu biliyor muydunuz? Antalya'dan Fethiye'ye 200 km uzaklıkta bulunan ve 180 dakikada ulaşabileceğiniz bu muhteşem adada konaklamak ya da günü birlik bir gezi yapabilmek mümkündür. Güzel ve sessiz gün batımlarının keyfini çıkarabileceğiniz bir tepesi ve kayan yıldızları seyredebileceğiniz kadar hoş geceleri, Fethiye transfer ile sizleri bekliyor.

KAYAKÖY

Kayaköy oldukça tatlı, hoş kırsal bir köy, köklü bir tarihi olan bu yerde geçmişin izinlerine tanık olabilirsiniz. Antik kent kalıntılara bakarak geçmişi hayal etmek oldukça güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak.  Köyde, birkaç yöresel restoran ve barbekü yiyebileceğiniz çok şık yerler mevcuttur. Yaklaşık 1 saatte tepesine çıkabileceğiniz ve eşsiz manzarasına tanık olabileceğiniz Kayaköy’e gitmeden, Fethiye’yi gördüm demeyin. Antalya'dan 200 km. uzaklıkta ve yaklaşık 180 dakikada, Fethiye Antalya havalimanı transfer ile ulaşabileceğiniz bu tur, sizlere eşsiz bir deneyim sunacak. 

AMİNTAS KAYA MEZARLARI

Antalya'dan Fethiye'ye 200 km uzaklıkta bulunan ve 180 dakikada ulaşabileceğiniz bu kaya mezarları, Likya bölgesinin simgelerinden biridir. MÖ 4.yüzyıla kadar geçmişi giden bu tapınaklara tırmanmak biraz zor olmasa da, çıktığınızda göreceğiniz Fethiye manzarası için değdiğini göreceksiniz. Fethiye'nin merkezinden, Antalya Fethiye transfer ile kolaylıkla ulaşabilecek bu anıtları muhakkak ziyaret edin.

ÖLÜDENİZ MİLLİ PARKI

Mavinin en güzelini görmek istiyorsanız Fethiye'nin ünlü plajını ziyaret etmelisiniz. Antalya şehir merkezinden 209 km uzaklıktaki bu doğal güzelliğe 190 dakikada Fethiye Antalya transfer ile ulaşabilmeniz mümkündür. Mükemmel konumu, deniz kulağı şeklindeki (lagün) iç kısmı ile durgun maviliği ile sizi içine alacak. Çırpıntısız, dalgasız bir denizde yüzmenin ve plajında güneşlenmenin tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir seçim olacaktır. 

ÇALIŞ PLAJI

En güzel günbatımlarını yakalayacağınız bu plaj, size hem gece hem gündüz ayrı zevkler tattıracak. Fethiye'nin en güzel plajlarından biri olan çalış plajı Antalya'dan 208 km. uzaklıkta bulunuyor. Antalya havalimanı Fethiye transfer ile 180 dakikada ulaşabileceğiniz bu sahil kilometrelerce yürüyebilir, restoranlarında keyifle vakit geçirebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla mavinin ve yeşilin her tonunu doymak için rakipsiz bir yer.