Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kongre ve Fuar Taşımacılığı Hizmeti


Taşımacılık hizmet kategorilerinden biri de son yıllarda daha fazla önem kazanan kongre ve fuar taşımacılığıdır. Kongre ve fuar taşımacılığı, profesyonel bir hizmet ve uzman bir ekip gerektiren ciddi bir organizasyondur. Kongre ve fuar taşımacılığında hızlı olmak oldukça önemli bir noktadır. Bu alanda çalışan firmaların profesyonellik, güvenilirlik, güler yüz yanında hızlı bir hizmet sunmaya da özen göstermesi müşterileri tarafından kendilerinden beklenmektedir. Kongre ve fuar taşımacılığı alanında hizmet alan müşteri ve firmaların yorumları firmalar için etkili bir referans oluşturmaktadır.

Antalya'da Kongre ve Fuar Taşımacılığı Hizmetleri 

Fuar ve kongre turizminin geliştiği ilerimizin başında gelen Antalya il merkezi ve çevre ilçelerinde bu alanda hizmet veren deneyimli ve profesyonel firmalar faaliyetlerine 7 gün 24 saat başarı ile devam etmektedirler.

Kaya Vip Transfer, her şey dahil fiyatlandırma, 7/24 müşteri hizmetleri, ücretsiz rezervasyon iptali, kaliteli, güvenli ve lisanslı araçlar ile taşımacılık ve havaalanından vip transfer hizmetleri ile Antalya'nın müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılayan şirketidir. Fuar ve kongre taşımacılığı hizmetleri bakımından da müşterilerinin memnuniyeti yüksek düzeydedir.   

Kongre ve Fuar Taşımacılığında Şirket Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Kongre ve fuar taşımacılığı hizmeti almak isteyen şahıs ya da firmalar, ilk olarak bu alanda yıllardır hizmet veren, sektörde tanınan firmalara yönelmelidir. Bu firmaların gerek ofislerine giderek gerek internet siteleri üzerinden iletişim bilgilerini öğrenerek firmanın yetkili müşteri temsilcileri ile iletişime geçmelidir.

Firmanın internet sitesi üzerinden fuar ve kongre taşımacılığı hizmetinin kapsamına, ulaşım, rezervasyon ve fiyat koşullarına ilişkin detaylı bilgileri edinilmelidir. Akla takılı sorular da yetkili müşteri temsilcilere yöneltilmeli, her şey en ince ayrıntısı ile öğrenilmelidir.

Kongre ve fuar taşımacılığı, ciddiyet gerektiren ve herhangi bir aksaklık ve hata kaldıramayacak olan organizasyonlardır. Bu sebeple, kongre ve fuar taşımacılığı alanında daha önce başarılı işlere imza atan taşımacılık ve vip transfer firmaları ile çalışmak öncelikle tercih olmalıdır. Taşımacılık hizmetinde meydana gelen bir problem fuar ve kongrelerin iptaline dahi sebep olabilmektedir. Bu noktada seçilecek şirket konusunda titiz davranılmasının önemi daha çok ortaya çıkmaktadır. Taşımacılık firmalarının, zaman kaybına yol açması da bu firmaların itibar ve güven  kaybına sebep olacaktır.      

Kongre ve Fuar Taşımacılığında Transfer Hizmetleri  

Kongre ve fuarlara, pek çok insan değişik şehir ve ülkelerden gelmektedir. İş yaşamına yönelik olan bu seyahatler için gelen kişilerin, havaalanı çıkış kapısında karşılanması ve lüks araçlar ile gerçekleştirilen konforlu bir yolculuk ile kısa sürede, güvenli bir biçimde otellerine ulaştırılması transfer hizmetlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Yine otel transferleri başarı ile sağlanan müşterilerin ilgili fuar ve kongre merkezlerine güvenlik ve bakımları periyodik olarak yapılan lüks araçlar eşliğinde transferinin sağlaması taşımacılık kapsamında sunulan önemli hizmetlerdir.