Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kundu Transfer

900 Başlayan Fiyatlar

Kundu, ülkemizin tatil cenneti Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri ile Lara semti sınırları içerisinde yoğun ilgi gören bir tatil köyüdür. Antalya kent merkezine 20 km uzaklıktadır, Antalya Kundu transfer çok hızlı bir şekilde deneyimli ve güvenilir viptransfer firmaları sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için Kundu transfer hizmeti veren tanınan firmalara internet siteleri üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.    

Her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist Kundu'yu ziyaret etmektedir. Temiz ve berrak denizi, yemyeşil ormanları ile ziyaretçilerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır. Bu özel tatil köyüne hoş bir tatil geçirmek amacı ile adım atarak birbirinden güzel çarşılarından hediyelik eşyalar alabileceğiniz gibi sıcakkanlı insanları ile tanışma fırsatını da yakalayabilirsiniz. 

Kundu Konaklama 

Kundu bölgesinde, tatil keyfi için bu şirin beldeyi seçenler için çok sayıda lüks konaklama yeri bulunmaktadır. Eğlenceli ve konforlu bir tatil geçirmek isteyeneler Belek ve Side'ye alternatif olarak Kundu'ya rotalarını çevirebilirler. Gezginlerin tatil önerilerinde göze çarpan Kundu, huzurlu bir tatil arayanlar içinde ideal bir tatil yeri. Lüks konaklama düşünmeyenler için ise birçok ekonomik bütçeli tatil yapabilecekleri otel ve pansiyon mevcut.    

Kundu Tatil Merkezinde Görülmesi Gereken Yerler Nereler? 

Kundu tatil merkezinde görülmesi gereken birçok tarihi yer ve doğal güzellikler ile kaplı alanlar bulunmaktadır. Antalya il merkezine yakın bir konumda bulunan Kundu, sahip olduğu bu yerler ile Akdeniz bölgesinde turizmi canlandırmaktadır. Sizeler de Kundu ve yakın çevresindeki görülmesi gereken yerleri keşfetmek isterseniz Kundu Antalya transfer hizmetlerine başvurabilirsiniz. 

Lara: Kundu'ya oldukça yakın bir konumdadır. Kundu'dan Lara'nın ünlü güzel plajlarına ve doğal güzelliklerinin bulunduğu noktalara kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Uygun iklim koşulları ile turistlerin gözdelerinden biridir.   

Yivli Minare: Antalya Kaleiçi'nde bulunan 13. yüzyıla ait Yivli Minare, Kundu'dan yola çıkarak gezi listenize ekleyebileceğiniz tarihi eserlerin başında geliyor. Yivli minare, aynı ismi taşıyan tarihi caminin en ok dikkat çeken parçası.  

Antalya Karatay Medresesi: Antalya Kaleiçi'nde yer almaktadır. 1250 yılına ait tarihi bir yapıdır. Antalya'ya gelenlerin mutlaka ziyaret ettikleri bir noktadır. Tarihi medrese, Celaleddin Karatay tarafından inşa ettirilmiştir. İç mekanında mistik bir atmosfer hakim olan medresenin, dış mimarisi de çekicidir.  

 Antalya-Kundu Arası Havalimanı Transfer Hizmetleri 

Antalya'ya pek çok insan havayolu ile ulaşım yolunu güvenli ve hızlı olması nedeni ile tercih etmektedir. Antalya Havalimanına inenler ister yurtiçi ister yurtdışından gelsinler, Antalya ilinde bulunan kaliteli ve konforlu havalimanı araç transfer firmaları ile Kundu'daki otellerine kısa sürede ulaşabilirler. Bu hizmetler, lüks araçlar eşliğinde deneyimli şoförler tarafından sunulmaktadır. Uygun fiyat tarifleri ile vip araç transfer hizmetlerinin verilmesine Antalya havalimanı Kundu transfer güzergahında faaliyet gösteren deneyimli firmalara tarafından özen gösterilmektedir.    

Kundu'da konakladığınız otelden alınarak lüks araçlar ile güvenilir ve konforlu bir yolculuk geçirerek Antalya Havalimanına erişiminiz de yine Kundu Antalya havalimanı transfer vip araç transfer hizmetleri sayesinde en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. 7 gün 24 saat verilen bu transfer hizmetlerine tanınan firmaların internet siteleri üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz.