Rezervasyonum

+90530 850 1052

Göcek Transfer

7250 Başlayan Fiyatlar

Türkiye’de Göcek denilince akla gelen ilk şey mavi yolculuktur. Fethiye Körfezi içerisinde bulunan masmavi deniz ve yemyeşil ormanın birleştiği, kent yaşamından uzaklaşmak isteyen kişilerin tercih ettiği tatil yeridir. Göcek Fethiye’nin yaklaşık 30 km kuzeybatısında bulunur. Koyları ile ün salmış Göcek'te keyifli mavi yolculuklar ve tekne turları ile yapılır. 

Antalya Havalimanı Göcek Ulaşım

Antalya ile arasında yaklaşık 230 km mesafe bulunan Göcek transfer ulaşımı yaklaşık 190 dakikada gerçekleşir. Genelde uçak yolcuğu tercih eden turistler Antalya Göcek transfer sistemini kullanarak ulaşım sıkıntısı çekmez ve rahatlıkla istediği lokasyona ulaşır. Ayrıca dönüş  için de Göcek Antalya transfer araçlarını kullanabilirler. Tüm bu transferlere ek olarak Antalya havalimanı Göcek transfer araçları ile yaklaşık 450 km yol gidilerek yaklaşık 6 saatte Göcek'e ulaşılabilir.

Aynı şekilde Göcek Antalya havalimanı transfer uygulaması da birçok turisti mağdur kalmaktan kurtarır ve konforlu ulaşım sağlar. Ayrıca Dalaman Havalimanı ile Göcek arası yaklaşık 25 km olup bu ulaşım şekli de tercih edilebilir. Havalimanlarından Göcek'e taksi ile gelmek yerine Göcek transfer firmaları tercih edilebilir. Tatil için gelen turistlerin kullanacakları transfer firmaları öncelikle güvenilir, kaliteli olmalıdır.

Göcek'te Gezilecek Yerler

Göcek, yat turizminin en çok hakim olduğu coğrafi yapı, denizlerin güzelliği, rüzgar ve dalgaların yatçılık için uygun oluşu ve ideal iklim nedeniyle tercih edilir.

Letoon Antik Tiyatrosu

Letoon Antik Tiyatrosu Göcek 'e 85 km mesafe uzaklıkta yer almaktadır. Arkeoloji severler için mutlaka görülmesi gereken tarihi güzellikler arasında yer alır.

Gemiler Adası

Buraya ulaşımı tekneler yardımı ile sağlanır ve doğal güzelliği nedeni ile Mavi Tur teknelerinin en uğrak noktasıdır.

Katrancı Koyu

Göcek ile arasında 15 km. mesafe bulunan Katrancı Koyu Göcek – Fethiye karayolu üzerinde çam ağaçları ile ünlü ve kamp yapmak için ideal bir tatil yeridir.

İztuzu Plajı

İztuzu plajı, Dalyan'ın 4,5 km uzağındaki yolu dar olan bir plajıdır. Dalyan merkezinden bir tekne yolculuğu ile buraya ulaşılabilir. Plajın deniz suyu tatlı su olduğu için özel plajlardan biridir. Ayırca bu plaj, Caretta caretta'ların yumurtalarını bırakması nedeniyle Kaplumbağa Plajı olarak bilinmektedir.