Rezervasyonum

+90530 850 1052

Kızılağaç Transfer

2000 Başlayan Fiyatlar

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı bir mahalle olan Kızılağaç, tarihi yapıları ve masmavi plajı ile tatil tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan bir mekandır. Kızılağaç üzerinde konakladığınız noktanın yakınlarında tarihi esintiler barındıran birçok mekan bulunmaktadır. Geçirilen her dakikanın dolu dolu olduğu bu tatil merkezine ulaşım ise bir hayli kolaydır.

Antalya Kızılağaç'a Nasıl Gidilir?

Antalya il merkezine yaklaşık 78 kilometre, bağlı olduğu Manavgat ilçesine ise 12 kilometre uzaklıkta olan Kızılağaç üzerine birçok ulaşım yöntemi mevcuttur. Antalya il merkezinden yaklaşık 70 dakika süren bu yolculuk için Kızılağaç transfer hizmetimizi tercih etmenizi öneririz. 

Antalya iline şahsi aracınız veya otobüs seferleriyle gelebileceğiniz gibi hava yolu sahasını tercih ederek de gelebilirsiniz. Bu yolculuklardan en çok hava yolu trafiği kullanılan Antalya ilinde Antalya havalimanı Kızılağaç transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Bu vip transfer hizmetimizle bulunduğunuz havalimanından istediğiniz noktaya kolay ve güvenilir bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Aynı şekilde tatil süreniz sonlandığında Kızılağaç Antalya havalimanı transfer ile istediğiniz saatte havalimanına ulaşabilirsiniz.

Kızılağaç'da Gezilebilecek Yerler

Kızılağaç'da ve yakınlarında görmeniz gereken birçok tarihi yapılar ve plajlar bulunmaktadır. Antalya'nın herhangi bir yerinden de bu yapıları görmek için Antalya Kızılağaç transfer ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Manavgat Şelalesi

Türkiye'nin önemli şelalelerinden biri olan Manavgat Şelalesi, Manavgat Nehri üzerinde konumlanmıştır. Burada yer alan oturma alanlarında piknik yapabilir, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda restoran ve kafelerin de bulunduğu bu alanda balık yemenin tadına varabilirsiniz. Ulaşımının oldukça kolay olduğu bu güzelliği yine Kızılağaç Antalya transfer hizmetimiz ile ziyaret edebilirsiniz.

Side Antik Kenti

Manavgat ilçesinin 7 kilometre uzağında olan bu tarihi yapı, geçmiş zamanlarda Romalılar, Bizanslılar ve Yunanlılara ev sahipliği yapmıştır. İçerisinde tarihi anlara eşlik edebileceğiniz etkide birçok tapınak ve heykeller barındırmaktadır.

Köprülü Kanyon Milli Parkı 

Uzunluğu ve duvar yüksekliğiyle Türkiye'nin en büyük kanyonları arasında yer olan bu kanyonun başlangıcı Antalya'nın merkezine 84 kilometre uzaklıktadır. Manavgat ilçesinde konaklayanlar için uzun soluklu ve eşsiz bir görünüm sunan bu mekanın içinde birçok arkeolojik yapılar bulunmaktadır.